פרופיל - מאיר טרוסמן

מאיר טרוסמן
האמן

יצירה היא חיפוש אחר הלא נודע, ורצון להוליד משהו חדש, שממשיך להתקיים ומוסיף יופי והנאה למי שבא איתו במגע. מאיר טרוסמן

ביוגרפיה - מאיר טרוסמן

מאיר טרוסמן נולד בשנת 1962 ברמת גן, ישראל

בילדותו, לצד עיסוקו בספורט ובג'ודו הוא נמשך לתחום האמנות וכנער בתיכון למד שיעורי מבוא לאדריכלות במשך כמה שנים.

לאחר שירותו הצבאי התוודע למגוון רחב מאוד של אמנות פלסטית. הוא עבד ולמד עם אמנים ויוצרים שונים בחקר חומרים שונים, בעיקר בטון ושרף.

מאיר מאמין ברעיון שכל אחד יכול ליצור, והיכולת ליצור טבועה בנו באופן טבעי. במשך שנים לימד פיסול במסגרות רבות – ילדים, מבוגרים, בתי ספר וחינוך מיוחד.

בשנת 2005 פתח את הסטודיו שלו במרכז הארץ בו הוא מייצר ויוצר פסלים סביבתיים גדולים, ריהוט רחוב אמנותי ופסלים המותאמים לחללים פרטיים וציבורים. את יצירותיו ניתן למצוא בערים רבות בארץ וכן בנתב"ג – שם הציב 12 פסלים מסדרת 'מר-קו'.

'מר קו', הוא פסל בצורה אנושית לא סטנדרטית. הוא מופיע במספר תנוחות גוף המחקות מצבים יומיומיים בחיים, הוא מאוד אוורירי וקל ויזואלית, המראה המינימליסטי שלו משאיר הרבה מקום לדמיון ולפרשנות.

מאיר מתאר את יצירתו במילים אלה: יצירה היא חיפוש אחר הלא נודע, ורצון להוליד משהו חדש, שממשיך להתקיים ומוסיף יופי והנאה למי שבא איתו במגע.

הסטודיו

בשנת 2005 הקמנו את הסטודיו בכדי להוסיף עניין ויופי אל הסביבה העירונית דרך הפסלים של מאיר טרוסמן.
המטרה שלנו הייתה ועודנה להביא את האמנות לידי הרבים ולהכניס לחייהם יופי ועניין.
אנחנו מאמינים כי מקום אסתטי מרומם את רוחו של האדם ומתוך תפישה זו אנחנו יוצרים את הפסלים ואת הריהוט שלנו – שניהם מיועדים להשתמש בהם ולהנות מהם.
הלקוחות שלנו מגיעים מהמגזר העסקי והפרטי. העבודות שלנו נמצאות במקומות ציבוריים – בערים בקניונים וגם בנתב"ג. ובעשרות דירות ובתים פרטיים, לובאים ומשרדים.
בנוסף, אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם אדריכלי נוף ואדריכלי פנים מוציאים לפועל את העיצובים שלהם ומייצרים עבורם פסלים ואלמנטים לפי הזמנה.

סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה

העבודה

תהליך העבודה מתחיל עם רעיון של מאיר
מאיר יוצר את הפסל הראשוני ומשם אנחנו מחליטים אם הוא ישוכפל או ישאר בגדר של פסל יחודי ONE PIECE הסטודיו עוזר בכל מה שנדרש בכדי להוציא לפועל .
אנחנו עובדים עם חומרים שונים מעצבים אותם לצורות, צובעים בצבעים, חותכים, יוצקים, מלטשים, מזיעים, עובדים ברעש, בגשם, בחום, באבק, עומדים בזמנים של אספקה ודואגים שהפסל יגיע למקום בצורה הטובה ביותר.
קמים השכם בבוקר ועובדים לעיתים עד מאוחר, לפעמיים מתווכחים, צועקים, שותים הרבה קפה, אוכלים, ושואפים לייצר את הפסל המושלם עבור הלקוח.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

גלריה

העבודות בסטודיו

אשמח לקבל פרטים נוספים על אודות